Pirmsizsoles izstāde Laimes vīruss


Jūnijs, 2020

Pēc dažiem pašizolācijas mēnešiem laikmetīgas mākslas galerijas ArtAlea pārstāvji piedāvā atcerēties skaisto un ielūdz uz pirmsizsoles izstādi “Laimes vīruss”, kas norisināsies no 3. jūnija līdz 6. jūlijam interjera dizaina galerijas CREA telpās. Ekspozīcijā redzamie 20 mākslas darbi ir atšķirīgi izvēlēto māksliniecisko līdzekļu izpausmē, ekspresijā un kompozīcijā, tie visi reflektē par cilvēka tiekšanos pēc laimes. Vairāk info - https://bit.ly/2Ap5ikX

Vasaras izsoles ietvaros būs eksponēti deviņu Latvijas mākslinieku – Edmunda Lūča, Ditas Lūses, Artura Akopjana, Lāsmas Pujātes, Mareka Gurecka, Baibas Ābelītes, Diānas Adamaites, Justīnes Lūces un Eduarda Dubrovska radītie darbi. Ekspozīcija parāda, ka mākslinieki nekad nav bijuši vienaldzīgi pret apkārt notiekošo.

Mākslas darbu izsoles un izstādes nosaukums “Laimes vīruss” aizgūts no mākslinieka Artura Akpojana tāda paša nosaukuma gleznas. Koncepcijas pamatā ir mēģinājums izteikt indivīda attieksmi fiziskās distancēšanās apstākļos, kas liek gremdēties atmiņās par bērnību, laimību un vieglumu. Laiks un pārdomas rada nostalģiskas sajūtas pēc harmonijas un gaisīguma. Vēlme pēc vispasaules laimes vīrusa, kam piemīt visaptverošs inficēšanās risks. Ilgas pēc laimes mākoņa un laimes ilgmūžības.

Izstādes laikā ikvienam interesentam tiešsaistē artalea.com ir iespēja piedalīties “ArtAlea” rīkotajā mākslas darbu izsolē. Solīšana noslēgsies 6. jūlija plkst. 20:00 galerijas vietnē.

Pirms izsoles mākslas darbus iespējams apskatīties izstādē “Laimes vīruss”, kas norisināsies no 3. jūnija līdz 6. jūlijam interjera dizaina galerijā CREA Brīvības ielā 103.

Darba dienās ekspozīcija būs apskatāma no 11.00 līdz 19.00. Sestdien un svētdien pēc vienošanās.

Ieeja bez maksas.